istanbulda psikolog

İSTANBULDA PSİKOLOG ARAMAK

İstanbul hem güzelliklerin, tarihin, durmak bilmez enerjisiyle sınırsız aktivitelerin şehri; hem de hızın, stresin, trafik kornalarının ve durmak bilmeyen bir koşuşturmanın mekanı. İstanbulda psikolog aramak bütün bu strese ve yıpranmışlığa karşı kendini değiştirme arzusunu duymak, iyi hissetmek için bir başlangıç yapmak demektir.

Eğer siz de kendinizi mutsuz hissediyorsanız, hiçbir şey yapmak içinizden gelmiyorsa, bu negatif duygulardan kurtulmanız için merkezimizde psikoterapi ve psikolojik danışmanlık hizmetlerine başvurabilirsiniz. Randevu/İletişim linkini tıklayarak hemen şimdi online başvuru formunu doldurabilir ya da bizi arayarak randevu alabilirsiniz.

İstanbul’da elbette diğer illerimize nazaran çok daha fazla psikiyatrist, psikolog, psikolojik danışman ve pedagog bulunmakta. İyi bir psikolog ararken unutulmaması gereken konu, kişinin uzmanlığına bakarak karar vermektir. Bu yüzden yardım almak istediğiniz durumu göz önüne alarak, araştırdığınız psikoloğun daha çok hangi konularda çalıştığını (depresyon, takıntı, kaygı, dikkat dağınıklığı…) ve hangi yöntemleri kullandığını (bilişsel davranışçı, psikanalitik, humanistik, şema, bütüncül terapi…) okumak faydalı olacaktır.

İstanbul psikologların yoğun olduğu bir bölge olduğundan aklınızın karışması normaldir. Sizin için doğru olan uzmanı bulmak elbette ki kendisine ulaşmadan, merak ettiğiniz konuları sormadan tam anlamıyla mümkün olmayacaktır. Bu yüzden randevu alırken merak ettiğiniz ya da sizin için önemli olan noktaları çekinmeden sormalısınız. Sonuçta İstanbul gibi hızlı ve kalabalık bir şehirde yaşasak da, bir nebze soluklanmak ve destek almak herkesin hakkı olmalı…

Psikolog Bilgileri

therapica

Önceki yazıyı okuyun:
zeka testi
ÇOCUĞUMA WISC_R ZEKA TESTİNİ NİÇİN YAPTIRMALIYIM?

Wisc_r zeka testini anlatmadan önce zekanın ne olduğunu anlatmaya çalışalım. Zeka ile ilgili duyduğumuz birçok şey vardır. Zekanın anne, baba...

Kapat